• zbuduj swoje Nowe Życie po rozwodzie lub rozstaniu
 • bezpiecznie uwolnij emocje
 • odzyskaj poczucie własnej wartości
 • zaplanuj swoje relacje z "Eks" 
aby móc zamknąć miniony ETAP i otworzyć się na NOWE.

Rozwodzisz się, albo odeszłaś od partnera.
Sama podjęłaś tę decyzję, albo okoliczności nie pozostawiły Ci wyboru.
Masz świadomość, że czeka Cię sporo zmian.
Jeśli masz dzieci, to pewnie zastanawiasz się, jak to na nie wpłynie. Być może obawiasz się o kwestie finansowe, o reakcje otoczenia, wstydzisz się zmiany statusu…
Zapewne przeżywasz tsunami różnych uczuć: strach jak będzie; frustrację, że się nie udało; rozczarowanie, że nie tak miało być; albo też ulgę – że to już koniec, a może też ciekawość, ekscytację co przyniesie życie.
Te uczucia mogą się przeplatać, pojawiać i znikać. Nasilać i słabnąć.
Jedno jest pewne – są zupełnie naturalne i większość osób w twojej sytuacji takie przeżywa.
Może się też zdarzyć, że ta sytuacja nadszarpnie twoje poczucie własnej wartości, wiary w siebie, w swoją atrakcyjność, kobiecość.
I będziesz myślała, że skoro nie wyszło, to już nigdy nie wyjdzie, że może już nigdy nikomu nie zaufasz, będziesz sama…, że nic już nie będzie takie samo.

Wiem, że w tej chwili może Ci się to wydawać nieprawdopodobne…
Może Ci być trudno w to uwierzyć, ale rozwód – to nie koniec życia!
To tylko koniec pewnego etapu, ale ISTNIEJE ŻYCIE PO ŻYCIU!

Dziś, kiedy czujesz być może, że twój świat  chwieje się w posadach, może Ci być trudno w to uwierzyć….
Ale znam wiele kobiet, które w jakiś czas po rozstaniu - po prostu kwitną!
Mówią mi, że to była najlepsza decyzja w ich życiu. Że nigdy by nie wróciły. Często dopiero wtedy zaczynają naprawdę żyć. Spotykają nowych partnerów, mają lepsze życie intymne.
Kiedyś jedna z adwokatek, z którymi współpracuję powiedziała mi: „Kobieta tak w 3 lata po rozwodzie jest najszczęśliwsza. Zaczyna żyć tak jak zawsze chciała, z szacunkiem dla swoich potrzeb. I kiedy buduje nowy związek – to już na swoich zasadach”.
Czego potrzeba, żeby tak się stało?

TRZEBA DOBRZE ZAMKNĄĆ POPRZEDNI ETAP ŻYCIA.

Jeśli więc:
 • Czujesz, że nie panujesz nad emocjami, a chciałabyś je zrozumieć i opanować;
 • Zaczynasz wątpić w swoją wartość, kobiecość, siłę;
 • Nie masz pojęcia jak przeprowadzić dzieci przez to doświadczenie;
 • Chciałbyś w końcu zobaczyć światełko w tym ciemnym tunelu…
To mogę Ci w tym pomóc!
Pracując jako coach kryzysowy pomagam Kobietom pokonywać życiowe zakręty, dostrzegać, że kryzys to nie koniec świata, a tylko pewnego etapu i że kiedy zamkną dobrze ten etap, to dalej czeka je kolejny, może zdecydowanie lepszy, bo świadomie zaplanowany według swoich potrzeb.

W czasie współpracy ze mną, w gronie innych Kobiet, które przechodzą przez to samo:
 • Zrozumiesz czym są emocje, jaką pełnią funkcję i dlaczego jest tak ważne, żeby je wyrażać. Nauczę Cię odczytywania i bezpiecznego uwalniania emocji.
 • Nauczysz się jak pracować nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości. Poznasz też i dokładnie określisz twoje najważniejsze, życiowe wartości.
 • Dowiesz się jak dzieci przechodzą przez rozstanie rodziców, jak je do tego przygotować w zależności od ich wieku, dlaczego tak ważne jest dobre ułożenie relacji z byłym partnerem i  jak można o to zadbać.
 • Na koniec zrobimy remanent twojego życia. Zamkniemy i rytualnie pożegnamy miniony etap, po to by otworzyć się na NOWE. Zastanowisz się co jest dla Ciebie ważne i opracujemy wizję twojego NOWEGO, LEPSZEGO ŻYCIA.

Odbędą się 4 spotkania (daty poniżej), które będą miały każde temat przewodni, tak żeby przepracować wszystko co jest istotne dla dobrego zamknięcia poprzedniego etapu i przejścia do nowego:

 1. Uwolnij swoje emocje – Uwolnij Siebie. --> 30/11 od g.10:00 -14:00
 2. Twoje poczucie własnej wartości zależy od Ciebie. --> 14/12 od g.10:00 -14:00
 3.  Dzieci potrzebują kochających i szczęśliwych rodziców – nawet osobno. --> 28/12 od g.10:00 -14:00
 4.  Puść STARE, żeby mogło przyjść NOWE. --> 04/01/2020  od g.10:00 -14:00


 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych od Joanna Lange (firma AVENIDO).
Możesz odwołać tę  zgodę w każdej chwili,a szczegóły przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne, żeby otrzymywać kolejne wiadomości.
Zapisz się na cykl 4 spotkań, w czasie których stworzysz podwaliny Nowego Życia po rozstaniu
Może myślisz, że nie masz teraz pieniędzy na takie fanaberie ...
Może nie wiesz czy uda Ci się wygospodarować czas, bo przecież dzieci...
Może wydaje Ci się, że to nie ma sensu, bo nikt Ci nie pomoże...

A co by było, gdybym Ci powiedziała, że:
 • - można się leczyć samemu, ale dużo szybciej dochodzi się do zdrowia, z pomocą kogoś kto się zna na leczeniu,
 • - to co nieprzepracowane - pozostawia trwały i trudny do usunięcia ślad w psychice, a wtedy praca jest dłuższa, a więc droższa...
 • - uporanie się z emocjami - sprawi, że będziesz lepiej funkcjonowała w pracy, ale i w rodzinie - twoje dzieci na tym skorzystają
 • - zasługujesz na to, by żyć szczęśliwie, pełnią swoich możliwości, kto może o to zadbać - jeśli nie TY? - zaopiekuj się Sobą, żebyś potem mogła też zadbać o innych, na przykład dzieci.
 • - wsparcie innych kobiet, które wiedzą co przechodzisz - daje niesamowitą siłę - sięgnij po to, a odzyskasz swoją Moc, której potrzebujesz, zwłaszcza TERAZ
 • - sposoby jakie ci pokażę - na pracę z emocjami, na wzmacnianie poczucia własnej wartości - będziesz mogła wykorzystywać do końca życia,a nawet wykorzystywać w wychowaniu dzieci.

DAJ SOBIE SZANSĘ NA TO BY CI POMÓC - A ŻYCIE ZYSKA NOWE BARWY!

 Jedna z moich klientek, która miała wrażenie, ze już sobie dobrze radzi po rozwodzi i ma wszystko poukładane, po zakończonym procesie pracy coachingowej ze mną napisała mi:
"Powracanie do bolesnych wspomnień i urazów wiele mnie kosztowało trudu psychicznego i fizycznego, ale ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Dzięki wykonanej w gabinecie pracy uwolniłam wiele skrywanych i zakopanych emocji związanych z tymi, trudnymi dla mnie chwilami w życiu. Rzucanie poduszkami :-) pozwoliło mi uwolnić złą energię -
niszczyła mnie. Pełne zaufanie, które wzbudzasz i spokój jakim emanujesz i umiejętność pomocy w najbardziej odpowiednich momentach mojego wywnętrzania się sprawiły, że uwolniłam się od bolesnych wspomnień i urazów.
Nauczyłaś mnie, iż działać należy natychmiast, emocje wyrażać od razu. Stałam się dużo bardziej asertywna i przede wszystkim konsekwentna w tym co robię, przestałam pozwalać ludziom na manipulowanie mną i lżej mi się żyje :-)
Za to wszystko jestem Ci wdzięczna do grobowej deski, kieruję do Ciebie ludzi, którzy potrzebują pomocy -
sama przekonałam się, iż naprawdę warto, a w porównaniu z psychoterapią - coaching jest dużo "przyjemniejszy".


/
/
/
30/11 g. 10-14:00
Uwolnij swoje emocje – Uwolnij Siebie
14/12 g. 10-14:00
Twoje poczucie własnej wartości zależy od Ciebie
28/12 g. 10-14:00
Dzieci potrzebują kochających i szczęśliwych rodziców – nawet osobno.
04/01/20 g. 10-14:00
Puść STARE, żeby mogło przyjść NOWE
Spotkania będą się odbywały w Gabinetach na Starym Podgórzu w Krakowie, ul. Piwna 19/11.

 CENA ZA CAŁOŚĆ SPOTKAŃ - TYLKO 399 złotych !

4 spotkania po 4 godziny każde - razem 16 godziny wspólnej pracy.
Grupa max. 10 osób - obowiązują zapisy i zaliczka! Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych od Joanna Lange (firma AVENIDO).
Możesz odwołać tę  zgodę w każdej chwili,a szczegóły przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne, żeby otrzymywać kolejne wiadomości.
Zarezerwuj dla Siebie jedno z 10 miejsc wpłacając zaliczkę - 100 złotych.

Jestem certyfikowanym coachem ICF i dyplomowanym coachem kryzysowym.

Pomagam Kobietom, które w codziennej gonitwie i wypełnianiu obowiązków zapomniały o Sobie samej i czują, że mają dość życia według oczekiwań innych. Wspieram je by odnalazły Siebie, swoje marzenia, siłę i odwagę, by zacząć żyć po swojemu.

Natomiast jako coach kryzysowy – pomagam Kobietom pokonywać życiowe zakręty, dostrzegać, że kryzys to nie koniec świata, a tylko pewnego etapu i że kiedy zamkną dobrze ten etap, to dalej czeka je kolejny, może zdecydowanie lepszy, bo świadomie zaplanowany według swoich potrzeb.
Jeśli chcesz mnie poznać bliżej lub potrzebujesz pomocy, żeby rozwinąć skrzydła - zapraszam na swoją stronę www.joannalange.pl, www.coachkryzysowy.pl lub na funpage https://www.facebook.com/Avenido.JoannaLange/

/
O prowadzącej